پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی البرز

10 / 10
از 10 کاربر

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی البرز

 

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی البرز یک روش پیش مهندسی و پیش ساخته برای تصفیه فاضلاب به روش هوازی است، که در واقع یک تصفیه خانه کامل با تمام فرآیند های تصفیه در اندازه کوچک می باشد. رایج ترین نوع پکیج تصفیه هوادهی گسترده است. این پکیج شامل یک مخزن هوادهی است که بیشترین مرحله تصفیه در این بخش رخ می دهد. پکیج های تصفیه فاضلاب با توجه به نیاز برای هر موقعیتی طراحی می شوند. وقتی فاضلاب وارد پکیج می شود، به عنوان غذا مورد مصرف باکتری ها قرار می گیرد و طی یک فرآیند هوادهی و اکسیداسیون باکتری ها به مرور تمام مواد آلی را مصرف می کنند و تصفیه انجام می شود و در نتیجه پسابی شفاف و فاقد بو تولید می شود.  در نهایت آب تصفیه شده می تواند به طور ایمن به دریا، رودخانه و غیره رها شود، همچنین از آن می توان به عنوان منبع آب برای کشاورزی، آبزی پروری، مصارف صنعتی، آبیاری، شستشو و غیره استفاده مجدد کرد.

این پکیج را می توان در صنایع مختلفی مانند: کارخانجات مواد غذایی، نوشیدنی، نساجی، داروسازی، شیمیایی، کشتارگاه و فرآورده های پروتئینی، فاضلاب بیمارستانی و غیره مورد استفاده قرار داد.

 

شرکت باتاب صنعت اوژن ارائه دهنده جدیدترین متدهای پکیج های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در جنس های آهن سندبلاست و  رنگ آمیزی شده با با سه لایه رنگ ضد زنگ، پلی اتیلن، کربن استیل و بتن پیش ساخته با قیمت مناسب می باشد. پکیج های BSOCO قادر به ارائه سختگیرانه ترین استانداردهای سازمان محیط زیست کشور یعنی تخلیه به آب های سطحی می باشد.

لازم به ذکر است که پکیج های BSOCO. مطابق استاندارد ATV آلمان (Standard ATV-DVWK-A 131E) طراحی می شوند.

مزایا


 

کافیست فقط ظرفیت و جنس فاضلاب خود را به مشاوران ما بگویید تا از قیمت های روز ما اطلاع حاصل کنید.

 

برچسب ها: پکیج تصفیه، پکیج تصفیه فاضلاب، فاضلاب صنعتی، تصفیه فاضلاب، تصفیه خانه، پکیج تصفیه هوادهی گسترده، فاضلاب مواد غذایی، فاضلاب نوشیدنی، فاضلاب نساجی، فاضلاب کشتارگاه، بیسوکو، BSOCO

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :