درباره ما

9 / 10
از 33 کاربر

آب منشاء حیات و سرچشمه زندگی است. دنیای ذره‌بینی آب، دنیای زنده دیگری است که اگر‌چه از دید‌ها پنهان است لیکن دارای اثرات بسیار زیادی در حیات جانداران بویژه انسان است. با توجه به محدود بودن منابع و ذخایر آب در اغلب نقاط جهان و رشد جمعیت از یک طرف و گسترش صنایع و کشاورزی از طرف دیگر، استفاده صحیح از منابع موجود، امری کاملاً ضروری به‌نظر می‌رسد.

عواملی نظیر افزایش جمعیت، پیشرفت‌های تکنولوژی و انقلاب صنعتی و در نهایت بهای اندکی که انسان برای محیط‌زیست به‌علت رایگان بودن آن قائل است در تشدید و ویرانگری آن موثر است. به یقین می‌توان گفت که مهمترین بخش آلودگی محیط‌زیست که تاثیر سریع و بی‌درنگ آن جوامع بشری را تحت تاثیر خود قرارداده، تامین آب سالم و قابل شرب و دور کردن آب‌های آلوده از محیط زندگی و فعالیت انسان‌ها و تصفیه و زدودن ناخالصی‌های آن می‌باشد که اهمیت بخش آب و فاضلاب در علم محیط‌زیست را بیش از پیش نمایان می‌سازد.

امروزه بحث ارتقاء سیستم های تصفیه آب، ارتقاء سیستم های تصفیه فاضلاب، ساخت پکیج تصفیه فاضلاب و ساخت پکیج تصفیه آب جزو مهم ترین بحث های پیش رو در صنعت آب و فاضلاب کشور می باشد.

شرکت فنی مهندسی باتاب صنعت اوژن(سهامی خاص) (بیسوکو) به عنوان مجری و مشاور طرح های زیست محیطی اعم از آب، فاضلاب، مواد زائد جامد و هوا و با درک و توجه به موضوع محیط زیست، بالاخص موضوع کم آبی در کشور عزیزمان و به منظور تامین آب سالم جهت مصارف صنعتی، بهداشتی و کشاورزی و کاهش خطرات زیست محیطی و در نهایت کمک به حفظ بهداشت و سلامت جامعه مطالعات تخصصی خود را در زمینه اجرای روش های جدید تصفیه آب و فاضلاب آغاز و به حول و قوه الهی با تلفیق دانش فنی و سالها تجربه عملی متخصصان خود پروژه های تصفیه خانه آب و فاضلاب را با جدید ترین متدهای دنیا و با مناسب ترین هزینه و کمترین زمان به صورت EPC به انجام می رساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :