فرآیند کراوس

10 / 10
از 1 کاربر

فرآیند کراوس نوع دیگری از فرآیند هوادهی مرحله ای است که برای تصفیه فاضلاب های صنعتی فاقد نیتروژن به کار می رود. روآب هاضم ها در یک حوضچه هوادهی جداگانه که برای نیتریفیکاسیون طراحی شده است، به عنوان یک منبع غذایی به بخشی از لجن فعال برگشتی اضافه می شود. مایع مخلوط حاصله سپس به سیستم هوادهی جریان پیستونی اصلی اضافه می شود. علاوه بر تامین نیتروژن، نیترات نیز در هنگام محدودیت اکسیژن به عنوان گیرنده الکترون در دسترس است.

این سیستم نوعی از فرآیند هوادهی مرحله‌ایست که برای تصفیه پساب‌های صنعتی که دچار کمبود نیتروژن هستند به کار می‌رود. هضم کننده لجن آب به عنوان یک منبع غذایی به یک بخش از لجن برگشتی در یک تانک هوادهی جداگانه که به منظور نیتریفیکاسیون طراحی شده است اضافه می‌شود. در نتیجه مایع مخلوط به سیستم هوادهی اصلی Plug-flow اضافه می‌گردد. در کنار آماده‌سازی، نیتروژن-نیترات به عنوان گیرنده الکترون در بخش محدودیت اکسیژن در دسترس می‌باشد. جریان در این نوع هوادهی، به صورت پیستونی بوده و زمان ماند در حدود 8-4 ساعت می‌باشد و هوادهی با استفاده از افشانک انجام می‌شود. در این روش مقداری از لجن برگشتی قبل از ورود به حوض هوادهی، مورد هوادهی قرار می‌گیرد.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) با تکیه بر متخصصین و مهندسین امر در ارائه خدمات مربوط به سیستم فرآیندی کراوس نظیر مشاوره، طراحی فرآیند، طراحی سازه، نقشه های PFD، P&ID، Site Plan، دفترچه محاسبات فرآیندی، دیتاشیت مربوط به واحدهای فرآیندی، فلسفه کنترل، محاسبات هیدرولیکی جریان مایع، پروفیل هیدرولیکی، پایپینگ لیست (Piping list)، اجرا و راه اندازی آن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای طراحی معتبر می تواند شما را در پیشبرد پروژه تان کمک نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات تصفیه خانه و کنترل ملاحظات فرآیندی جهت حفظ استانداردهای زیست محیطی و تامین تجهیزات لازم با قیمت مناسب (مهندسی خرید) و تعمیر تجهیزات مستهلک تصفیه خانه فعالیت می نماید.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :