فرآیند هوادهی جریان منقابل (CCAS)

10 / 10
از 1 کاربر

در فرآیند سیستم هوادهی جریان متقابل از یک سیستم هوادهی منحصر به فرد استفاده می شود که در آن دیفیوزرهای هوا در کف یک پل چرخان نصب می شوند. به دلیل حرکت چرخشی پل که سریع تر از محتویات حوضچه هوادهی حرکت می کند، حباب های ریز با یک حالت جاروبی پشت پل متحرک انرژی کافی را برای اختلاط و معلق نگه داشتن محتویات حوضچه ایجاد می کند. این فرآیند با DO بین mg/L 1-7/0 بهره برداری می شود. غلظت پایین اکسیژن محلول برای نیتریفیکاسیون در SRT بالا کافی است، در حالی که در DO پایین شرایط انوکسیک نیز برای انجام دنیتریفیکاسیون مهیا می شود، این سیستم معمولا برمبنای SRT فرآیند هوادهی ممتد طراحی می شود.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) با تکیه بر متخصصین و مهندسین امر در ارائه خدمات مربوط به سیستم فرآیندی هوادهی جریان منقابل (CCAS) نظیر مشاوره، طراحی فرآیند، طراحی سازه، نقشه های PFD، P&ID، Site Plan، دفترچه محاسبات فرآیندی، دیتاشیت مربوط به واحدهای فرآیندی، فلسفه کنترل، محاسبات هیدرولیکی جریان مایع، پروفیل هیدرولیکی، پایپینگ لیست (Piping list)، اجرا و راه اندازی آن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای طراحی معتبر می تواند شما را در پیشبرد پروژه تان کمک نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات تصفیه خانه و کنترل ملاحظات فرآیندی جهت حفظ استانداردهای زیست محیطی و تامین تجهیزات لازم با قیمت مناسب (مهندسی خرید) و تعمیر تجهیزات مستهلک تصفیه خانه فعالیت می نماید.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :