فرآیند لجن فعال چرخه ای (CAAS)

10 / 10
از 1 کاربر

فرآیند CAAS متشکل از 3 ناحیه با نسبت حجمی تقریبی 1:2:20 بوده که مایع مخلوط از ناحیه سوم به ناحیه اول بازگردانده می شود. به دلیل بالا بودن SRT فرآیند، نیتریفیکاسیون نیز در آن رخ می دهد. ادعا می شود که در این فرآیند احیای نیترات به میزان قابل توجهی در لایه لجن در طی مراحل ته نشینی و تخلیه و نیز در مرحله هوادهی، با بهره برداری در غلظت کم اکسیژن محلول، رخ می دهد. همانند فرآیند ICEAS، فاضلاب ورودی به صورت پیوسته وارد رآکتور شده در حالی که پساب خروجی به صورت ناپیوسته دفع می شود.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) با تکیه بر متخصصین و مهندسین امر در ارائه خدمات مربوط به سیستم فرآیندی لجن فعال چرخه ای (CAAS) نظیر مشاوره، طراحی فرآیند، طراحی سازه، نقشه های PFD، P&ID، Site Plan، دفترچه محاسبات فرآیندی، دیتاشیت مربوط به واحدهای فرآیندی، فلسفه کنترل، محاسبات هیدرولیکی جریان مایع، پروفیل هیدرولیکی، پایپینگ لیست (Piping list)، اجرا و راه اندازی آن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای طراحی معتبر می تواند شما را در پیشبرد پروژه تان کمک نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات تصفیه خانه و کنترل ملاحظات فرآیندی جهت حفظ استانداردهای زیست محیطی و تامین تجهیزات لازم با قیمت مناسب (مهندسی خرید) و تعمیر تجهیزات مستهلک تصفیه خانه فعالیت می نماید.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :