فرآیند بیولاک (Biolac)

10 / 10
از 1 کاربر

فرآیند بیولاک یک فرآیند انحصاری است که در آن از SRT بالا و هواده های مستغرق در حوضچه های خاکی استفاده می شود. هواده های غشایی حباب ریز به زنجیره های شناور هوادهی متصل شده که در اثر خروج هوای فشرده از دیفیوزرها، در داخل حوضچه حرکت می نمایند. عمق حوضچه های هوادهی معمولا بین m 6/4-4/2 است. در این فرآیند چون SRT در گستره d 70-40 قرار دارد، نیتریفیکاسیون نیز می تواند در آن انجام شود. نسبت F/M در گستره 1/0-04/0 و غلظت MLSS در گستره mg/L 5000-1500 قرار دارد. در یک گونه از این فرآیند استاندارد به نام اکسیداسیون موجی (Wave Oxidation) امکان انجام نیتریفیکاسیون و دنیتریفیکاسیون بیولوژیکی همزمان با تغییر متوالی جریان هوا در زنجیره های فرآیند توسط زمان سنج، وجود دارد. در این فرآیند همچنین از یک زلالساز داخلی یا خارجی می توان استفاده کرد.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) با تکیه بر متخصصین و مهندسین امر در ارائه خدمات مربوط به سیستم فرآیندی بیولاک (Biolac) نظیر مشاوره، طراحی فرآیند، طراحی سازه، نقشه های PFD، P&ID، Site Plan، دفترچه محاسبات فرآیندی، دیتاشیت مربوط به واحدهای فرآیندی، فلسفه کنترل، محاسبات هیدرولیکی جریان مایع، پروفیل هیدرولیکی، پایپینگ لیست (Piping list)، اجرا و راه اندازی آن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای طراحی معتبر می تواند شما را در پیشبرد پروژه تان کمک نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات تصفیه خانه و کنترل ملاحظات فرآیندی جهت حفظ استانداردهای زیست محیطی و تامین تجهیزات لازم با قیمت مناسب (مهندسی خرید) و تعمیر تجهیزات مستهلک تصفیه خانه فعالیت می نماید.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :