دیفیوزر (Diffuser)

10 / 10
از 6 کاربر

دیفیوزر یک نوع دستگاه هوادهی است که در شکل های دیسکی، لوله ­ای یا صفحه ­ای برای انتقال هوا در فاضلاب استفاده می­ شود. اکسیژن برای میکرواگانیسم ها/ باکتری های موجود در آب برای از بین بردن آلاینده­ ها ضروری است. سیستم های هوادهی دیفیوزر جزء اولیه در بیشتر دستگاه های لجن فعال هستند. آن­ ها هوادهی موثر و اختلاطی را ، به ویژه در مخازن عمیق فراهم می­ کنند.

دیفیوزر ها معمولا به یک سیستم لوله ­کشی متصل هستند که فشار هوا توسط بلوئر تامین می ­شود. این سیستم به طور معمول به یک سیستم هوادهی یا شبکه هوادهی اشاره دارد.

کاربرد

موثر در اکسیژن دهی بسته به عواملی مانند نوع، اندازه، و شکل دیفیوزر، نرخ جریان هوا، عمق، هندسه مخزن و ...

این دیفیوزرها دارای قابلیت نصب در تمامی حوضچه های آب و فاضلاب به منظور تصفیه و هوادهی آن می باشند. همچنین استخرهای پرورش ماهی نیز می توانند از دیفیوزر های فوق جهت هوادهی حوضچه استفاده نمایند.

ویژگی ها

  • انتقال اکسیژن بالا
  • عدم نیاز به نظافت و تمیز کردن
  • بدون جریان برگشتی
  • برای همه اندازه های دستگاه ­ها مناسب است

شرکت باتاب صنعت اوژن ارائه دهنده انواع دیفیوزرهای دیسکی و لوله ای، حباب ریز و حباب درشت با برندهای مختلف ECOLOGIX ساخت آمریکا- Ecologix Diffuser USA، سوپراتک ساخت آلمان-Supratec Diffuse Germany، دی ایر ساخت تایوان D AIR Diffuser Taiwan، جگر ساخت آلمان-Jager Diffuser Germany، کم ایر ساخت تایوان- KamAir Diffuser Taiwan، آکوا فلکس ساخت ترکیه- Aquaflex Diffuser Turkey، ای دی آی ساخت آلمانGermany EDI Diffuser، پاساوانت-Germany Passavant Diffuser و ایرمک -Taiwan DiffuserAirMac  می باشد.

 

 

 

نکته قابل توجه ضمانت یکساله کلیه محصولات ارائه شده برطبق مشاوره تخصصی مهندسین شرکت در خصوص خرید جنس می باشد.  

متعاقبا اطلاعات تکمیلی در خصوص مشخصات فنی کلیه برندهای ارائه شده در همین صفحه بارگذاری خواهد شد.

کافیست فقط ظرفیت و جنس سیال خود را به مشاوران ما بگویید تا از مشاوره رایگان ما و قیمت اطلاع حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :