رآکتور تخلیه ناپیوسته با سیستم هوادهی ممتد دارای چرخه متناوب (ICEAS)

10 / 10
از 2 کاربر

فرآیند ICEAS که در استرالیا ابداع شد، نوع دیگری از فرآیند SBR است که برای تصفیه فاضلاب های با میزان جریان m3/d 500000به کار می رود. فاضلاب ورودی به صورت پیوسته وارد رآکتور شده چرخه های مشابه فرآیند SBR را طی می کند. فاضلاب وارد ناحیه پیش واکنش که توسط یک دیوار ازکل رآکتور جدا شده، می گردد و لذا مایع مخلوط را در طی مراحل ته نشینی و تخلیه به هم نمی زند. فاضلاب به صورت پیوسته از طریق منافذ کف دیواره راه بند به داخل حوضچه و ناحیه اصلی واکنش جریان یافته که در آنجا حذف BOD و نیتریفیکاسیون انجام می شود. بعد از هوادهی و ته نشینی، توسط یک سیستم خودکار که توسط زمان کنترل می شود، تخلیه می گردد. دفع لجن نیز در این مرحله انجام می شود.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) با تکیه بر متخصصین و مهندسین امر در ارائه خدمات مربوط به سیستم فرآیندی رآکتور تخلیه ناپیوسته با سیستم هوادهی ممتد دارای چرخه متناوب (ICEAS) نظیر مشاوره، طراحی فرآیند، طراحی سازه، نقشه های PFD، P&ID، Site Plan، دفترچه محاسبات فرآیندی، دیتاشیت مربوط به واحدهای فرآیندی، فلسفه کنترل، محاسبات هیدرولیکی جریان مایع، پروفیل هیدرولیکی، پایپینگ لیست (Piping list)، اجرا و راه اندازی آن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای طراحی معتبر می تواند شما را در پیشبرد پروژه تان کمک نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات تصفیه خانه و کنترل ملاحظات فرآیندی جهت حفظ استانداردهای زیست محیطی و تامین تجهیزات لازم با قیمت مناسب (مهندسی خرید) و تعمیر تجهیزات مستهلک تصفیه خانه فعالیت می نماید.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :