لخته ساز لوله ای پیچشی (Coiled Pipe Flocculator)

9 / 10
از 5 کاربر

لخته ساز لوله ­ای پیچشی: Coiled Pipe Flocculator

Pipe Flocculator یک نوع دستگاه منعقدکننده است. این سیستم شامل یک لوله بلند جداکننده با قطر و طول مشخص است. اصطلاح plug-flow به زمان ماند و انرژی که در طول بخش لوله ها ثابت است، اشاره دارد، که منجر به یک کانون یکنواخت با جداسازی بالا می­ شود.

Coiled Pipe Flocculator در ارتباط با یک صفحه شناور است که به طور گسترده برای حذف روغن، امولوسیون، مواد جامد معلق و غیره در فاضلاب استفاده می­ شود. مخازن flocculators مرسوم، برای ته نشینی، سه تا پنج برابر زمان ماند، زمان نیاز دارند،pipe flocculator این مشکل را رفع کرده و منجر به تسریع لخته سازی شده است. زمان ماند در pipe flocculator معمولا کمتر از نیم دقیقه است.

پساب از طریق flocculator pipes در نقاطی که از قبل تعیین شده برای تزریق مواد منعقد کننده جریان می ­یابد. طول مناسب برای تعیین محل دقیق نقاط تزریق مواد منعقد کننده مختلف برای هر پروژه  به طور انحصاری در pipe flocculator محاسبه می شود. منعقد کننده در بخش ورودی از pipe flocculator که شرایط plug flow جریان دارد، تزریق می­ شود. کل اختلاط در کمتر  از 5 ثانیه رخ می­ دهد. منعقدکننده دقیقا در نقاطی که از قبل تعیین شده است، تزریق می­ شود و تنظیمات واکنش بهینه را فراهم می ­کند و ساخت لخته­ هایی را به صورت تدریجی در کل طولpipe flocculator فراهم می ­کند.

این دستگاه فاقد نیاز به قدرت و بخش های متحرک است، و از تلاطم آب ناشی از شبکه لوله برای اختلاط مواد شیمیایی با جریان استفاده می­ کند. این طراحی نیاز به مخازن اختلاط و میکسرهای حرکتی را ازبین برده و فرایند تحت شرایط بسیار کنترل شده به کمک استاتیک میکسر پایپ به کار رفته در سیستم، تعریف شده است.

مزایا

  • تزریق دقیق و کنترل شده پلی الکترولیت
  • حداقل زمان ماند
  • فاقد تجهیزات چرخشی مانند flocculator مرسوم
  • تنظیم PH، انعقاد و لخته سازی در یک واحد
  • نیاز به فضای کمتر
  • فاقد نگهداری یا نیاز به نگهداری کمتر

 مقایسه CPF با سایر انعقادساز و لخته سازهای مرسوم

 

ابعاد و اطلاعات فنی Pipe Flocculator

 

 

 

شرکت بیسوکو (BSOCO) با تکیه بر متخصصین امر در خصوص طراحی، ساخت و نصب Coiled Pipe Flocculator  فعالیت دارد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در اینجا تماس حاصل فرمایید.

 

برچسب ها: لخته ساز لوله ای پیچشی، Coiled Pipe Flocculator، Pipe Flocculator، دستگاه منعقدکننده، Flocculators، استاتیک میکسر پایپ، شرکت بیسوکو، BSOCO

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :