فرآیند هوادهی ممتد متداول (EAAS)

10 / 10
از 1 کاربر

فرآیند هوادهی ممتد مشابه فرآیند جریان پیستونی متداول است با این تفاوت که در مرحله تنفس خودخوری منحنی رشد بهره برداری می شود و نیازمند بارگذاری آلی کم و زمان هوادهی طولانی است. به دلیل SRT بالا (20 تا 30 روز) و زمان ماند هیدرولیکی در حدود 24 ساعت، تجهیزات هوادهی براساس اختلاط مورد نیاز طراحی می شوند نه اکسیژن مورد نیاز. این فرآیند به صورت واحدهای پیش ساخته برای اجتماعات کوچک کاربرد گسترده ای دارد. معمولا در این سیستم از ته نشینی اولیه استفاده نمی شود. حوضچه های ته نشینی ثانویه با میزان بار هیدرولیکی کمتر از زلال سازهای لجن فعال متداول طراحی می شوند تا نوسانات زیاد جریان را که خاص اجتمعات کوچک است، بهتر کنترل کنند. با وجود تثبیت مناسب جامدات بیولوژیکی، برای امکان استفاده مجدد از آن، نیاز به تثبیت بیشتر است.

فرآیند هوادهی گسترده از لحاظ رشد میکروارگانیسم‌ها در مرحله خودخوری یا خود‌تخریبی بهره‌برداری می‌شود.  نگه داشتن میکرو ارگانیسم‌ها در این مرحله از رشد مستلزم بارگذاری نسبتا کم مواد آلی و طولانی کردن زمان ماند هوادهی است. بنابراین کاربرد عمومی این فرآیند بیشتر در تصفیه‌خانه‌ها و یا واحدهای پیش‌ساخته می‌باشد. جریان در این نوع هوادهی، به صورت اختلاط کامل بوده و زمان ماند در حدود 36-30 ساعت می‌باشد و هوادهی با استفاده از افشانک و هوادهی سطحی انجام می‌شود.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) با تکیه بر متخصصین و مهندسین امر در ارائه خدمات مربوط به سیستم فرآیندی هوادهی ممتد متداول (EAAS) نظیر مشاوره، طراحی فرآیند، طراحی سازه، نقشه های PFD، P&ID، Site Plan، دفترچه محاسبات فرآیندی، دیتاشیت مربوط به واحدهای فرآیندی، فلسفه کنترل، محاسبات هیدرولیکی جریان مایع، پروفیل هیدرولیکی، پایپینگ لیست (Piping list)، اجرا و راه اندازی آن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای طراحی معتبر می تواند شما را در پیشبرد پروژه تان کمک نماید.

همچنین این شرکت در زمینه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات تصفیه خانه و کنترل ملاحظات فرآیندی جهت حفظ استانداردهای زیست محیطی و تامین تجهیزات لازم با قیمت مناسب (مهندسی خرید) و تعمیر تجهیزات مستهلک تصفیه خانه فعالیت می نماید.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک و با همکاران ما در شرکت تماس برقرار نمایید.

شرکت باتاب صنعت اوژن (BSOCO) همواره در مسیر حفظ حقوق مشتری گام برداشته و بزرگترین سرمایه خود را رضایت این عزیزان می داند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :