تصفیه خانه فاضلاب (شهری و صنعتی)

10 / 10
از 11 کاربر

شرکت باتاب صنعت اوژن به کمک متخصصین و مهندسین خبره، آمادگی خود را در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا، بهره برداری، مهندسی خرید و تامین تجهیزات تصفیه خانه های فاضلاب مطابق آخرین تکنولوژی های روز دنیا اعلام می دارد. پیشنهاد سیستم های تصفیه فاضلاب براساس نوع فاضلاب، استانداردهای زیست محیطی و استانداردهای Reuse (استفاده مجدد از پساب) ارائه می گردد. طبیعتا ماهیت فاضلاب شهری با فاضلاب صنعتی و فاضلاب بیمارستانی متفاوت می باشد. لذا مجموعه BSOCO در خصوص فاضلاب های صنعتی و با توجه به اقلیم منطقه جهت ارائه پیشنهادنامه فنی-اقتصادی اقدام به بازدید از صنعت و نمونه برداری از آن جهت آزمایشات مربوطه می نماید. BSOCO تمامی صنایع از قبیل دامپروری ها، کشتارگاه ها، مواد شوینده و بهداشتی، مواد غذایی، صنایع سرامیک، صنایع لبنی، خمیرمایه، تولید کاغذ، تولید نشاسته و ... که فاضلاب های کیفی متفاوتی را تولید می کنند تحت پوشش علمی خود دارد و بهترین پیشنهادهای تصفیه فاضلاب از نظر کاربردی و اقتصادی با توجه به اقلیم منطقه را ارائه می دهد.

 

 

 

قابل ذکر است که شرکت باتاب صنعت اوژن توانایی طراحی و اجرای جدیدترین متد های تصفیه فاضلاب اعم از MBR، MBBR، FBBR، Bio-CORD، Recip، RBBR، TFR، Bio-Demes، ICEAS و ... که پیشتر و مفصلا در بخش فرآیندهای تصفیه فاضلاب توضیح داده شده اند آورده شده است.

این شرکت توانایی خود در زمینه اجرای پکیج های اتومات تصفیه فاضلاب، پکیج های نیمه اتومات تصفیه فاضلاب و تصفیه خانه های اتومات دفنی فاضلاب را در هر ابعاد و احجام و هر دبی مشخصه ای اعلام می دارد. لذا جهت دریافت پیشنهادنامه لطفا هرچه سریعتر با کارشناسان فرآیند شرکت جهت تعیین وقت بازدید تماس حاصل فرمایید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :